دانش و موفقیت را با ما تجربه کنید

امروزه با توجه به اهمیت تعلیم و تربیت در رشد و بالندگی دانش آموزانٰٰ در نگاه و اهداف غایی جامعه ی فرهنگی علاوه بر آموزش مستقیم که همان تدریس در کلاس درس توسط آموزگار می باشدٰ آموزش غیر مستقیم نیز از اهمیت خاصی برخوردار است.

آموزش غیرمستقیم به آموزشی گفته می شود که دانش آموز در مکانی به غیر از کلاس با آن روبرو شده و مطالب و مفاهیم درسی را به طرق مختلف مانند فیلمٰ عکس و  انیمیشن و .. فرا می گیرد.

سایت دبیرآریا در سال ۱۳۹۶ و در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و همچنین رشد و پیشرفت علمیٰ آموزشٰ اخلاقی و … دانش آموزان این مرز و بوم تاسیس شده و تلاش می کند تا دغدغه های نظام آموزشی را به حداقل ممکن برساند.

اهدافی که موسسه ی دبیر آریا متصور شده است شامل مواردی چون:

بالا بردن سطح کیفی آموزش

ایجاد انگیزه ی مضاعف برای فراگیری بیشتر و بهتر در دانش آموزان

استفاده از شیوه های متنوع و جذاب در آموزش

آشنایی هرچه بیشتر خانواده ها با شیوه های نوین تدریس

رشد و پیشرفت علمیٰ و اخلاقی دانش آموزان با برنامه ریزی های درسی و غیر درسی

و …

چرا دبیر آریا؟

با توجه به تغییر سالانه کتاب های درسی  و همچنین نیاز مبرم به داشتن شناخت کافی از این تغییراتٰ موسسه ی علمی وآموزشی دبیرآریا تلاش خواهد نمود تا آموزش های خود را با آخرین تغییرات کتب درسی مطابقت داده و با استفاده از  افراد متخصص و متبهر در عرصه ی تعلیم و تربیت بهترین شیوه های آموزش و پرورش را به کار برده و میزان آشنایی دانش آموزان و فراگیران را با تغییر و تحولات کتاب های درسی و جدیدترین شیوه های آموزش در سطح بین المللی را به بالاترین حد ممکن برساند.